У Давидівській ОТГ стартує еко-проект "Зелена громада"

Дата: 07.03.2019 11:26

7 березня 2019 р. на території Давидівської ОТГ стартує еко-проект "Зелена громада", який організовує відділ культури та інформаційної політики Давидівської сільської ради ОТГ, спільно з екологом Гулем Г.
У рамках проекту передбачено ряд заходів у закладах культури, метою яких є виховати бережливе ставлення дітей до природи.
Висловлюємо щиру подяку Департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА за забезпечення роздатковими матеріалами "Моє довкілля" та "Сортуй відходи правильно!", які отримали наші бібліотеки.

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.