Давидівська сільська рада ОТГ бере участь у Фазі Впровадження Програми "U-LEAD з Європою" в частині створення Центрів надання адміністративних послуг.
Дата: 04.03.2019 15:16
Кількість переглядів: 605
Сьогодні, 4 березня, у конференц-залі Народного Дому с. Давидів відбувся робочий візит регіонального спеціаліста Олега Білоуса до Давидівської ОТГ, з метою аналізу спроможності громади, а також проведення детальної оцінки реальних потреб та визначення заходів щодо модернізації і створення ЦНАП.
![?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53274726_579268302485100_1372294033061183488_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=42dea7b323c23f388f7d17462a1c0ee4&oe=5D1643C6)
![?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53226717_579268332485097_7980156867848437760_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=22b2d6fb1b170cfefea4ef763f1a18e2&oe=5D26049D)
![?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53142841_579268379151759_1176525618368479232_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=f29571f4043522e7c109d6a6421bbe28&oe=5D240E57)
![?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53039212_579268419151755_6828564226122973184_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=9abbd85e39cde5e7ed63e8585c119eef&oe=5CDD2BFB)
« повернутися