Сьогодні спеціаліст з питань екології та охорони природних ресурсів Давидівської сільської ради ОТГ Григорій Володимирович Гуль провів урок з екології у Чишківській ЗОШ І-ІІІ ст.
Школярі отримали вичерпні відповіді на питання стосовно заборони спалювання сухотрав'я, довідалися про нищівні наслідки цих протиправних дій, а також про негативний вплив скидів неочищених стоків та несанкціонованих сміттєзвалищ, раціональне використання підземних прісних вод.

Додатково було роздано інформативні матеріали у вигляді книжок і плакатів екологічного спрямування, надані департаментом екології та природних реурсів Львівської ОДА.

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.