Вчимося дбати про природу!
Дата: 01.03.2019 16:42
Кількість переглядів: 429
Сьогодні спеціаліст з питань екології та охорони природних ресурсів Давидівської сільської ради ОТГ Григорій Володимирович Гуль провів урок з екології у Чишківській ЗОШ І-ІІІ ст.
Школярі отримали вичерпні відповіді на питання стосовно заборони спалювання сухотрав'я, довідалися про нищівні наслідки цих протиправних дій, а також про негативний вплив скидів неочищених стоків та несанкціонованих сміттєзвалищ, раціональне використання підземних прісних вод.
Додатково було роздано інформативні матеріали у вигляді книжок і плакатів екологічного спрямування, надані департаментом екології та природних реурсів Львівської ОДА.
![?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53580511_577867085958555_3195222451499827200_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=011559e375cdaf2d5351aef339614c8c&oe=5CE73152)
![?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/52850023_577867129291884_3245704612333748224_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=9c5a5af7502440320699f697022a40a9&oe=5CEA7D7B)
![?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/52914610_577867162625214_1503376782827454464_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=af006e19cfd2c635518e412d1396caf4&oe=5D133B08)
![?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53361205_577867462625184_1514411004782444544_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=964def6a87a5d6bf73f7f74e35106fd6&oe=5CDFFE75)
« повернутися