А що Ви робите у темний час доби??

Дата: 28.02.2019 18:11

Уночі поблизу залізничної станції у с. Давидів кояться ганебні чи то пак брудні до абсурду справи.

За свідченням начальника залізничної станції Кіт Аліни Миронівни, недобросовісні мешканці викидають сміття і різний непотріб на прилеглу територію залізничної станції. Про це свідчать нижче вкладені фото. Прикро, що є люди, котрі засмічують свою місцевість.

Зусиллями Давидівської сільської ради ОТГ цю територію було прибрано від сміття.

Закликаємо всіх жителів громади ретельно стежити за чистотою довкілля і викидати побутові відходи тільки у спеціально відведених місцях!
Природа - це наш дім, тож бережімо її.

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.