Конференція про кращі практики дошкілля «Коло дитини»

Дата: 26.02.2019 17:59

Сьогодні, 26 лютого 2019 року, у Палаці мистецтв (м. Львів, вул. Коперника, 17) відбулася конференція про кращі практики дошкілля «Коло дитини», за участі голови Львівської облдержадміністрації Олега Михайловича Синютки.
Представником закладів дошкільної освіти Давидівської ОТГ була завідувач ДНЗ с. Давидів Леся Михайлівна Кравець. Олеся Кравець

Мета конференції - формування відкритого комунікаційного майданчика для обговорення проблем дошкілля Львівщини, обміну досвідом та успішними практиками.

Серед тем конференції - інклюзія, діалог з батьками, міжнародний досвід, педагогічна майстерність, виклики та можливості сьогодення в дошкіллі.

Організатор - Департамент освіти та науки Львівської державної адміністрації у партнерстві з ГО Center for Societal Innovations / Центр соціальних інновацій.

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.