Юні танцівники із НД с. Кротошин здобули призові місця на Відкритій Першості Львівської області зі спортивного танцю!
Дата: 23.02.2019 20:59
Кількість переглядів: 533
23 лютого Василишин Вікторія і Віталій, Козак Ангеліна, Озимок Андріана та Добровна Дарина взяли участь у Відкритій Першості Львівської області зі спортивного танцю та здобули дипломи I i II ступенів. Вітаємо тренера (Т. Мігович) та наших маленьких зірочок із першими здобутками!
![?????????»?????° ?????? ???»?µ???? ?¤?µ??????????.](https://scontent.flwo3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53050661_156887525305937_920869236262305792_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.flwo3-1.fna&oh=7a15705c402fdecd93792dc53c4c003c&oe=5D201F7A)
![?????????»?????° ?????? ???»?µ???? ?¤?µ??????????.](https://scontent.flwo3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/52641223_156887548639268_1939257375722569728_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.flwo3-1.fna&oh=7a1fa9e0c6f4280cf4d00a4d6ed32a75&oe=5CE40123)
![?????????»?????° ?????? ???»?µ???? ?¤?µ??????????.](https://scontent.flwo3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/52935834_156887575305932_2265461576372846592_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent.flwo3-1.fna&oh=2f1850e07ae0983b2eb037f97d4fb1ff&oe=5CDF2744)
« повернутися