ЗагальнІ збори Асоціації Об’єднаних територіальних громад
Дата: 21.02.2019 15:40
Кількість переглядів: 378
Сільський голова Давидівської сільської ради ОТГ Володимир Керницький взяв участь у Загальних зборах Асоціації Об’єднаних територіальних громад, що відбувалися у місті Києві.
Основні питання порядку денного - звіт правління про діяльність тематичних і секторальних Платформ у 2018 році, затвердження нового складу Ради Асоціації, узгодження основних завдань для лобіювання інтересів ОТГ.
![?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.](https://scontent.flwo3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/52605820_574061989672398_5505516352502235136_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.flwo3-1.fna&oh=4592daa66a1ed4b666570b5e638d9df2&oe=5CE53282)
![?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.](https://scontent.flwo3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/52835790_574062016339062_2778162589979377664_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent.flwo3-1.fna&oh=c8e07746e25b2bb05c20e5aa5457aab4&oe=5CDB137E)
![?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.](https://scontent.flwo3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/52390047_574062026339061_8810612223576637440_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.flwo3-1.fna&oh=448ec23b3b9262bf7b0581be11ce3a08&oe=5D213C89)
« повернутися