Подяка учасникам війни у Афганістані, котрі проживають у с. Чишки

Дата: 14.02.2019 15:42

Начальник відділу культури та інформаційної політики Давидівської сільської ради ОТГ Христина Кучак, директор КЗ "Інформаційно-ресурсний центр Давидівської ОТГ" Ольга Причун спільно зі старостою Чишківського старостинського округу Наталією Фещин та директором Народного Дому с.Чишки Марією Ладубець вручили подяки воїнам-інтернаціоналістам, котрі брали участь у бойових діях на території Афганістану, зокрема, Бучку Володимиру Володимировичу і Позняку Василю Романовичу.

Деталі про вшанування усіх учасників бойових дій у Афганістані, котрі проживають на теренах Давидівської ОТГ, дивіться завтра у відеорозповіді на наших інтернет-сторінках.

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.