"Ремінісценції.UA Історія правди" у НД с. Давидiв

Дата: 10.02.2019 18:46

Щиро дякуємо неперевершеному балету "Життя" і його керівнику Ірині Мазур, неймовірній українській співачці й телеведучій Софії Федині, а також усім організаторам за такий чудовий патріотичний концерт "Ремінісценції.UA Історія правди", що змусив затамовувати подих усіх глядачів у народному домі с. Давидів!

Також особливі слова подяки для Львівська обласна державна адміністрація і Пустомитівська Районна державна адміністрація за сприяння в організації цього вражаючого заходу!

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.