У рамках скайп-наради з головою Львiвської ОДА

Дата: 11.02.2019 09:17

Сьогодні відбулася чергова нарада голови Львівської облдержадміністрації О.М. Синютки з головами райдержадміністрацій, міськими головами міст обласного значення та головами районних рад у режимі відеоконференції.

На порядку денному обговорювалися такі питання:
1. Про виконання місцевих бюджетів за січень 2019 року;
2. Про організацію зустрічей з підприємствами-експортерами у районах;
3. Про оплату праці пелагогічних працівників у закладах дошкільної освіти;
4. Про реалізацію місцевих програм енергозбереження для населення у 2019 році;
5. Підсумки участі у програмах підтримки АПК з бюджетів усіх рівнів у 2018 році та затвердження програм підтримки з місцевих бюджетів у 2019 році;
6. Про результати виконання програм удосконалення та розвитку місцевих систем оповіщення у 2018 році;
7. Про розробку та затвердження програм створення місцевих резервів матеріально-технічних ресурсів;
8. Інформація про цифровий розвиток Львівської області.

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.