Участь у фестивалі коляди парохіяльних хорів Звенигородського деканату Львівської архієпархії УГКЦ ''Колядуємо разом''
Дата: 04.02.2019 17:39
Кількість переглядів: 530
Хор церкви Різдва Пресвятої Богородиці села Давидів (регент Білецька Любов Леонідівна Lubava Biletska) взяв участь у фестивалі коляди парохіяльних хорів Звенигородського деканату Львівської архієпархії УГКЦ ''Колядуємо разом'', який відбувся 2 лютого 2019 року у селі Зубра.
![?????????»?????° ?????? Liubov Talanchuk - Loik.](https://scontent.flwo3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/51484046_2271358746480476_2791972593463197696_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.flwo3-1.fna&oh=747d62a290da164ebec33e144f820e14&oe=5CF012A6)
![?????????»?????° ?????? Liubov Talanchuk - Loik.](https://scontent.flwo3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/51251631_2271359233147094_2112382357758541824_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.flwo3-1.fna&oh=55cb86e2ab08424bde347fa7dd4f340b&oe=5CF602CF)
« повернутися