Стаття 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме порушення правил тримання собак і котів говорить нам...

Тримання собак і котів у місцях, де це заборонено відповідними правилами, чи понад установлену кількість, чи незареєстрованих собак, або приведення в громадські місця, або вигулювання собак без повідків і намордників (крім собак, у реєстраційних свідоцтвах на яких зроблено спеціальну відмітку) чи в невідведених для цього місцях — тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб — від трьох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, що спричинили заподіяння шкоди здоров’ю людей або їх майну, а так само повторне протягом року вчинення порушення з числа передбачених частиною першою цієї статті — тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від трьох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварин і на посадових осіб — від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Звертаємось до усіх мешканців Давидівської ОТГ! Будьте пильними і обачними зі своїми домашніми улюбленцями, аби Вас не притягнули до адміністративної відповідальності за правопорушення.  Адже значна кількість тварин, котрі тиняються селами і можуть напасти на жителів, мають господарів. Будь ласка, зверніть на це особливу увагу й тримайте своїх собак на прив'язі! 

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°??????????