Тренінг із впровадження міжнародної класифікації ПМД за програмою ІСРС-2 Ukraine

Дата: 09.01.2019 18:00

У конференц-залі народного дому с. Давидів, за сприяння головного лікаря КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Давидівської сільської ради ОТГ Пустомитівського району Львівської області" Гнатів Ірини Леонідівни Ірина Білик-Гнатів, Ігор Заставний провів тренінг із впровадження міжнародної класифікації ПМД за програмою ІСРС-2 Ukraine для медичних працівників Давидівської ОТГ.
Учасники опанували навички, що стануть надійним фундаментом для продовження співпраці з Національною службою здоров'я України, а також допоможуть належним чином вести електронну медичну карту пацієнта.

Представлена програма допоможе нашим медикам впроваджувати програму «Безкоштовна діагностика», котра гарантує електронні направлення на безкоштовні обстеження у спеціалістів та виписування електронних рецептів.