Зміни, які чекають на платників адміністративного збору в 2019 році.

Дата: 02.01.2019 16:15

У 2019 року діятимуть нові ставки адміністративного збору у сфері державній реєстрації нерухомості та бізнесу – наголошує очільник Львівської юстиції – Тарас Грень.
Статтею 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» установлено прожитковий мінімум для працездатних осіб з 1 січня 2019 року – 1921 гривня.
Розмір адміністративного збору та плати у сфері державної реєстрації у 2019 році, підлягає обрахуванню відповідно до статті 34 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та статті 36 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

1. Державна реєстрація права власності – 190 грн.
  2. Державна реєстрація інших речових прав, відмінних від права власності (крім іпотеки) – 100 грн.
  3. Державна реєстрація обтяжень – 100 грн.
  4. Державна реєстрація прав у результаті вчинення нотаріальних дій – 190 грн.
  5. Внесення змін до записів Державного реєстру прав, у тому числі виправлення технічної помилки, допущеної з вини заявника – 80 грн.
  6. Державна реєстрація права власності, проведена у менші строки:
  • 2 робочі дні – 1 920 грн;
  • 1 робочий день – 3 840 грн;
  • 2 години – 9 610 грн.
  1. Державна реєстрація інших речових прав, відмінних від права власності (крім іпотеки), проведена у менші строки:
  • 2 робочі дні – 960 грн;
  • 1 робочий день – 1 920 грн;
  • 2 години – 4 800 грн.

Щодо отримання інформації, то:

1. Отримання інформації, витягу в паперовій формі – 50 грн.
  2. Отримання інформації, витягу в електронній формі – 20 грн.
  3. Отримання інформації адвокатами, нотаріусами (під час вчинення нотаріальних дій з нерухомим майном, об’єктом незавершеного будівництва) шляхом безпосереднього доступу до Державного реєстру прав – 80 грн.

За державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу (крім громадських об’єднань та благодійних організацій), що містяться в Єдиному державному реєстрі, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою – 580 грн (на підставі документів поданих в електронній формі – 430).

За державну реєстрацію змін відомостей про прізвище, ім’я, по батькові або місцезнаходження фізичної особи-підприємця – 190 грн (на підставі документів поданих в електроній формі – 140 грн.)

За виправлення технічної помилки, допущеної з вини заявника щодо юридичних осіб – 170 грн.

За виправлення технічної помилки, допущеної з вини заявника щодо фізичних осіб-підприємців – 60 грн.

За надання виписки для проставлення апостилю та витягу в паперовій формі – 100 грн.

За надання документа в паперовій формі, що міститься в реєстраційній справі – 130 грн.

За надання документа в електронній формі, що міститься в реєстраційній справі – 100 грн.

За надання витягу в електронній формі – 70 грн.