14 грудня відбулась 34-та чергова сесія Давидівської сільської ради ОТГ

Дата: 15.12.2018 12:00

Розглядались питання затвердження бюджету на 2019 рік, затвердження структури сільської ради, про взяття на баланс сільської ради
автодорожнього шляхопроводу
через залізничну колію на км 12+895
дільниці Львів-Ходорів на автодорозі
у с. Пасіки Зубрицькі, земельні питання та інші.
Окрім того, депутати віддали шану учасникам ліквідації аварії наЧорнобильській АЕС та привітали іменинників Андрія Вульчака та Петра Удуда.

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.