ДАВИДІВСЬКА ОТГ - ГРОМАДА РОКУ!

Дата: 07.12.2018 18:00

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА ВОЛОДИМИР КЕРНИЦЬКИЙ ОТРИМАВ НАГОРОДУ «ЛЮДИНА РОКУ» ПУСТОМИТІВЩИНИ В НОМІНАЦІЇ «ГРОМАДА РОКУ»!
Сьогодні на 42 черговій сесії Пустомитівської районної ради VII скликання у День місцевого самоврядування голова Пустомитівської РДА Ігор Хрунь та голова Пустомитівської РР Галина Гичка привітали кращих представників місцевого самоврядування та побажали здоров'я, наснаги і успіхів у виконанні важливих представницьких функцій, гараздів у родинах, міцної віри і невичерпного оптимізму в утвердженні високоавторитетного і самодостатнього місцевого самоврядування в Україні.

Завдяки сумлінній і відданій праці, старанням сільського голови Володимира Керницького на благо розквіту нашої громади, вручили нагороду для Давидівської ОТГ, котра цьогоріч здобула почесне звання "Громада року" на Пустомитівщині. Також заступнику сільського голови з питань житлово-комунального господарства Тарасу Греню, як депутату Пустомитівської РР вручили почесну грамоту.
Вітаємо наших номінантів!

??????????»??????° ?????? ????°??????????????????° ??????»??????????° ????°????° ????±'????????°?????? ????µ??????????????°??»???????? ??????????°????.??????????»??????° ?????? ????°??????????????????° ??????»??????????° ????°????° ????±'????????°?????? ????µ??????????????°??»???????? ??????????°????.??????????»??????° ?????? ????°??????????????????° ??????»??????????° ????°????° ????±'????????°?????? ????µ??????????????°??»???????? ??????????°????.??????????»??????° ?????? ????°??????????????????° ??????»??????????° ????°????° ????±'????????°?????? ????µ??????????????°??»???????? ??????????°????.??????????»??????° ?????? ????°??????????????????° ??????»??????????° ????°????° ????±'????????°?????? ????µ??????????????°??»???????? ??????????°????.??????????»??????° ?????? ????°??????????????????° ??????»??????????° ????°????° ????±'????????°?????? ????µ??????????????°??»???????? ??????????°????.