Дата: 06.11.2018 17:51

Сьогодні, 6 листопада, у народному домі села Давидів відбулася 32 позачергова сесія VII демократичного скликання Давидівської сільської ради ОТГ.
Розглядалися питання про: делегування представника Давидівської ОТГ для роботи у складі Госпітальної ради Львівського госпітального округу, внесення змін у склад тендерного комітету Давидівської сільської ради ОТГ, передачу на баланс КП «Давидівське» житлових будинків по вул. Галицькій у с. Давидів, затвердження ДПТ у межах кільцевої автодороги Київ-Чоп з метою виставлення земельної ділянки на аукціон у с. Чишки, надання дозволу КП «Давидівське» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення очисних споруд в с. Давидів, а також про виділення матеріальної допомоги на лікування дитини (діагноз - саркома) із Чишківського старостинського округу.