Чергове засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

Дата: 18.10.2018 11:13

Сьогодні, 18 жовтня, начальник юридичного відділу Давидівської сільської ради ОТГ Роман Феданяк взяв участь у черговому засіданні районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, яке провів перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Городечний.
На засіданні були запрошені представники підприємств, організацій, установ та фізичні особи-підприємці району, найманим працівникам яких було нараховано заробітну плату нижче мінімального законодавчо встановленого розміру.
Запрошені керівники підприємств надали пояснення щодо причин виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі менше мінімального, розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення.
За результатами засідання робоча група вирішила проводити активну інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників. Члени робочої групи перевірятимуть, як дотримується трудове законодавство підприємцями, з тим щоб унеможливити порушення законодавства про працю.