Зразки документів

вул. Затишна, буд. 20,
смт Царичанка,
учасника бойових дій
(або іншої пільгової категорії )

Заява
Прошу сприяти у поновленні комунальних послуг з опалення (або газопостачання, енергопостачання, водопостачання, отримання вугілля тощо) в будинок (квартиру), вказати адресу, коли припинена подача, куди зверталися, які були вжиті заходи з поновлення місцевою владою і далі необхідно вказати всі відомості, які відображають суть порушеного питання.
Якщо є заборгованість з оплати за послуги, вказати суми, чи заключався договір на реструктуризацію боргів з житлово-комунальними службами, чи користується субсидією на послуги або придбання побутового палива.
Прошу розглянути ці питання та надати письмову відповідь за адресою (вказати).

Дата                                                                                                                                                Підпис

ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Сільському голові Керницькому В.М.
смт Царичанка,
вул. Центральна,23

Заява
Прошу Вас надати дозвіл на виготовлення дублікату сертифікату на право власності на земельну частку (пай) по колишньому КСП “Приорільський”, серія ДП 051600, на ім'я Опанасенко Євдокії Федорівни, у зв'язку із його втратою.

Дата                                                                                                                Підпис

ЗРАЗОК СКАРГИ

Сільському голові Керницькому В.М.
( або заступнику голови райдержадміністрації),
вказати прізвище заступника)
що мешкає за адресою:
вул. Затишна, буд. 20,
смт. Царичанка,
учасника бойових дій
(або іншої пільгової категорії )

Скарга

Прошу поновити мої конституційні права на отримання пільг (або заборгованості по заробітній платі, виплат сум відшкодування шкоди потерпілим, соціальної допомоги, пенсій, субсидій тощо ), встановлених Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантіях їх соціального захисту» (або іншим законом) щодо ( далі вказати категорію пільговика / працівника / , яких саме пільг / або прав/ позбавлено, ким, в які органи вже звертався з цього приводу та, на думку заявника, не отримав вичерпного роз’яснення або поновлення права).
Далі необхідно вказати сімейний стан заявника, якщо працює – місце роботи (назва та адреса підприємства ), а також всі відомості, що містять суть порушеного питання.
Скарга повинна бути підписана особисто заявником із зазначенням дати.
Якщо звернення колективне, його підписують всі, хто взяв участь. Якщо підписи додаються, то вони повинні бути в оригіналі ( копії підписів на окремих аркушах не надаються ).

Дата                                                                                                            Підпис