Безоплатні консультування громадян із земельних питань

Дата: 11.09.2018 11:42

Безоплатні консультування громадян із земельних питань у Пустомитівському районі розпочалися 10 вересня

Починаючи з 10 вересня і до кінця жовтня у Пустомитівському районі Львівської області відбуватимуться безоплатні консультації для громадян із земельних питань. Загалом їх заплановано 11 – по дві у селах Виинички, Кротошин, Чишки та Пасіки-Зубрицькі та три – у Давидові. Усі вони відбуватимуться у приміщеннях сільрад та триватимуть з 10 до 16 години кожна. Консультації будуть безкоштовними для громадян.

Їх надаватимуть працівники Першого львівського місцевого центру з надання Безоплатної вторинної правової допомоги: Головний спеціаліст відділу «Пустомитівське бюро правової допомоги» Ільків Андрій Тарасович та Начальник відділу правової інформації та консультації Калинович Христина Ігорівна. Під час кожної консультації працюватиме один фахівець.

Консультації можуть отримати також мешканці інших населених пунктів, які приїдуть до приміщення відповідних сільрад у зазначений у Графіку час.

Виїзні консультації громадян із земеkьних питань у сільській місцевості відбуваються в рамках Проекту Світового банку та Євросоюзу «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами» у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги Міністерства юстиції. Поки що вони відбуваються у трьох областях (Львівській, Київській та Миколаївській), у кожній з яких у вересні-жовтні цього року охоплено по одному району.

ГРАФІК

виїзних прийомів громадян

Для надання безоплатної правової допомоги в питаннях земельних відносин

у Пустомитівському районі Львівської області

Вересень-жовтень 2018

Назва населеного пункту та адреса

Місце надання консультацій

Пасіки-Зубрицька

сільська рада

10:00 – 16:00

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "???????»?????µ??????"

Консультації надаватимуть працівники Першого львівського місцевого центру з надання Безоплатної вторинної правової допомоги:

• Ільків Андрій Тарасович – Головний спеціаліст відділу «Пустомитівське бюро правової допомоги»
  • Калинович Христина Ігорівна – Начальник відділу правової інформації та консультації.