Нарада першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського із головами об’єднаних територіальних громад області

Дата: 23.02.2018 12:41

Фото без описуГолова Давидівської сільської ради ОТГ Володимир Керницький взяв участь у нараді першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського із головами об’єднаних територіальних громад області.

На нараді порушили питання затвердження бюджетів, проведення заходів щодо подолання дефіциту місцевих бюджетів на оплату праці та оптимізацію чисельності працюючих.

Окрім того, в межах зустрічі зупинились на реалізації інфраструктурних проектів об’єднаними територіальними громадами, закцентували увагу на освітній субвенції, що має бути скерована на розвиток освітнього середовища та нагадали представникам ОТГ про семінари та тренінги для інспекторів праці.

Голови територіальних громад також мали змогу поставити запитання керівникам профільних департаментів та отримати фахове роз’яснення з різних питань.