Дата: 05.05.2022 11:06

24 травня 2022 року 10:00 год., в приміщенні Львівського окружного адміністративного суду за адресою: м.Львів, вул.Чоловського, 2 відбудеться підготовче судове засідання в порядку загального позовного провадження в адміністративній справі № 380/6818/22 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ТВО Гідравліка» до Давидівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Пустомитівського району Львівської області про визнання протиправним та скасування пункту 1 рішення Давидівської сільської ради від 17 грудня 2019 року № 4157-51/2019 «Про затвердження детального плану території в межах вулиці Зелена в селі Пасіки – Зубрицькі», в частині затвердження  детального плану території – п.1.

Позивач просить постановити рішення, яким визнати протиправним та скасувати рішення Давидівської сільської ради від 17.12.2019 року № 4157-51/2019 «Про затвердження детального плану території в межах вулиці Зелена в селі Пасіки – Зубрицькі», в частині затвердження детального плану території – п.1.

Публікацію даного оголошення про оскарження нормативно-правового акта здійснено з метою належного повідомлення про судовий розгляд справи всіх заінтересованих осіб.