Шановні мешканці громади! Укладання договору на вивезення сміття – обов'язок кожного!!!

Дата: 22.06.2021 17:25
Кількість переглядів: 2351

Фото без опису

Укладання договору на вивезення сміття – обов'язок кожного!!!

Шановні мешканці громади!

           Згідно  ст. 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», споживачі зобов’язані укласти договір про поводження з побутовими відходами з особою, визначеною у встановленому законодавством порядку.   До категорії споживачів вищевказаний Закон відносить фізичних і юридичних осіб, які отримують  послуги з поводження з відходами

           Відповідно до ч. 2. ст. 35-1 Закону України «Про відходи» власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок укладають договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів та здійснюють оплату таких послуг. До джерел утворення побутових відходів ст. 1 даного Закону відносить об’єкти, на яких утворюються побутові відходи (житлові будинки, підприємства, установи, організації та земельні ділянки).

            Згідно  ст. 34 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» Правила благоустрою території населеного пункту – нормативно-правовий акт, яким установлюється порядок благоустрою та утримання територій об’єктів благоустрою та включає вимоги до санітарного очищення територій та інші вимоги, передбачені цим та іншими законами, в тому числі і вимоги щодо необхідності заключати договори на послуги з вивезення побутових відходів.
            Відповідно до «Правил благоустрою на території Давидівської сільської ради» затверджених на 54-ій  сесії Давидівської сільської ради 7-го демократичного  скликання рішенням №4479-54/2020 від 15.04.2020 року, при виявленні фактів порушення Правил благоустрою уповноважені на те органи мають право складати протоколи, в яких фіксуватимуться дані порушення і на підставі яких буде відкриватись адміністративне провадження.

            Згідно ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів», яке тягне за собою адміністративну відповідальність або накладення штрафу. У разі відсутності зазначеного договору, тобто порушення вимог щодо поводження з відходами та правил благоустрою території населених пунктів, передбачено накладання штрафу в таких розмірах:

  • на громадян від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340-1360 грн.)
  • на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (850-1700 грн.).

 

            Прохання  до 01 вересня 2021 року, громадянам, підприємствам, установам та організаціям на території Давидівської сільської ради, які ще не уклали угоду на вивезення побутових відходів, звернутися до виконавців послуг з вивезення побутових відходів, які визначені, відповідно до населених пунктів, рішеннями сільських рад і укласти угоду.

Телефони менеджерів: ТзОВ «Спецавтотранс-Львів» - Маркіян (067)8261010, (093)0931010 – села Давидів, Черепин, Старе Село, Будьків, Звенигород, Шоломинь, Відники, Коцурів, Гринів, Миколаїв, Підсоснів, Городиславичі, Гаї, Виннички, Дмитровичі, Гончари, Чишки, Волиця, Соснівка.

Компанія ТОВ ДВ – ВЕЙСТ-ЛОГІСТИК - населення - юрист Петро (098) 9114648, менеджер Олександра (068) 3709906, ТОВ ДВ – ВЕЙСТ-ГРУП – юридичні особи – юрист Петро (098) 9114648, менеджер Олександра (068) 3709906 – села Пасіки-Зубрицькі, Кротошин.          

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь