Участь у семінарі щодо особливостей бюджетної політики у 2020 році та реформування бюджетів ОТГ

Дата: 22.11.2019 12:44

Сьогодні, 22 листопада 2019 року, головні спеціалісти відділу фінансів бухгалтерського обліку та звітності Давидівської сільської ради ОТГ Дах Христина та Пинило Наталія перебувають у Львівському центрі розвитку місцевого самоврядування на семінарі з питань особливостей бюджетної політики у 2020 році та реформування бюджетів ОТГ.

Спікерами із зазначених питань є радник з місцевих фінансів Львівського ЦРМС Юрій Голинський та представники Департаменту фінансів Львівської облдержадміністрації.