Сьогодні спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Завадський Ігор Володимирович взяв участь у семінарі "Управління цивільним захистом та безпекою в ОТГ", що відбувся у Львівському центрі розвитку місцевого самоврядування за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіоном України.

Спеціалісти із цивільного захисту вивчали особливості організації роботи та можливість створення центрів безпеки в об'єднаних територіальних громадах. 
У ході заходу було виокремлено ключові питання про те, як забезпечити організацію надання послуг із захисту цивільного населення, пов’язані зі створенням укриття на випадок евакуації, різних видів захисту, а також організації робіт із реагування, керівництво створеними формуваннями, навчання населення і створення спеціальних комісій.

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.