Збережи ялинку, не рубай її!

Дата: 08.12.2021 16:17

Фото без опису

Шановні громадяни, нагадуємо Вам, відповідно до вимог чинного природоохоронного законодавства, за незаконне придбання й торгівлю новорічними ялинками передбачена адміністративна відповідальність – штраф.

Рубка дерев призводить до непоправних наслідків.

Цим ми збережемо природу!!

Громадяни, які незаконно торгуватимуть ялинками, притягуватимуться до адміністративної чи кримінальної відповідальності у встановленому законом порядку. Відтак, за рубку та реалізацію ялинок передбачені штрафи, відповідно до статті 65 та 88-1 КУпАП, штраф для громадян становить в розмірі від 510 до 1700 грн з конфіскацією насаджень, а на посадових осіб - від 2550 до 5100 грн з конфіскацією.

Якщо ці правопорушення скоєні особою віком від 16 до 18 років та ця особа не має самостійного заробітку, тоді штраф стягується з батьків або осіб, які їх заміняють (ст. 307 КУпАП)