Ну ось і настав той час, коли можна зрозуміти ХТО МИ Є та ХТО НАС ОТОЧУЄ...

Дата: 21.04.2020 01:14
Кількість переглядів: 634

Сказати, що зараз ми переживаємо нелегкі часи - це не сказати нічого... Пандемія страшної хвороби на фоні нестабільності у країні не дає бути впевненим у завтрашньому дні.
Страшні випробування випали на долю людей з усього світу. Усі країни докладають максимум зусиль, щоб подолати поширення коронавірусу. Відповідальність несе кожен і кожен повинен бути розважливим.

Однак, завжди, у будь якій ситуації, потрібно залишатися ЛЮДИНОЮ!!!

На початку спалаху ми попереджали неодноразово про усі ризики, котрі несе хвороба!
Більшість ігнорувало!

Ми просили, тих хто повернувся з-за кордону залишатися вдома.
Більшість, замість того, щоб запитати, що потрібно даним людям, щоб вони мали змогу залишитись вдома, закидали їх «камінням».

Щодня системою оповіщення інформують про ситуацію із захворюваністю в області... Але ми бачимо дітей, котрі весело граються на дитячих майданчиках.

Громада виділяє великі суми грошей для потреб медиків у боротьбі із коронавірусом, а хтось шукає в той час «підводні камені», там, де їх немає...

Спецтранспорт дезинфікує вулиці - дехто зневажливо каже, що тепер можна тротуар «облизувати»...

Багатьох цікавили прізвища тих, хто вже захворів. Але мало кого цікавило, як цим людям можна допомогти...

У той час, коли нам писали, що «люди пачками ходять до церкви», хоча священники в усіх храмах громади дуже відповідально поставились до даної проблеми, більшість не помічало черг у магазинах...

Коли хтось ризикуючи власним здоров’ям пакує та розвозить потребуючим продовольчі пакунки, щоб мінімізувати їх контакти, знайшлись ті, хто сказав, що ми піаримось...

Але зараз не про це

Зараз про людяність

Кожен, хто має доступ до інформації, розуміє, що в Україні поширення коронавірусу лише розпочинається. Кожен, хто може аналізувати розуміє, що усі потенційно можуть заразитися.
Коронавірус дуже «контактний» і ви чи ваші рідні можете самі не маючи симптомів, заразити інших.
ЗАХВОРІТИ МОЖЕ КОЖЕН!!!

І коли в усьому світі люди гуртуються та допомагають один одному. У нас є такі, що готові облити брудом все довкола і виявити не найкращі людські якості.

Завтра Ви можете піти в магазин по хліб і повернутися додому вже хворим. Бо хвороба не обирає... І Ви захочете підтримки і розуміння. І ми впевнені, що знайдуться люди, котрі підставлять плече.

Страшно усім! Мами бояться за своїх дітей! Діти бояться за літніх батьків. Хлопці на передовій на сході бояться більше не побачити сонце. Лікарі бояться, що не встигнуть вчасно допомогти і кожен п’ятий хворий в Україні на covid19 - медик.
Але страх - це не причина втрачати здоровий глузд.
Уже неодноразово ми всією громадою допомагали тим, хто потрапив у біду.
Сьогодні біда ходить довкола кожного, тож давайте дотримуватися карантину та залишатися ЛЮДЬМИ.

Більшість із нас, хто перехворіє, навіть не відчує цього. Частина із нас матиме ускладнення та потребуватиме госпіталізації. Малий відсоток із нас потребуватиме штучної вентиляції легень. Але кожен без виключення, потребуватиме ПІДТРИМКИ та ЛЮБОВІ.
Ці прості речі коштують дуже мало, однак, є безцінними. І коли у вас закінчиться гречка чи цукор, то любов до ближнього є невичерпною.

Рано чи пізно, це все закінчиться. Тож давайте вести себе так, щоб потім ми могли дивитися один одному в очі.

Давайте бути ЛЮДЬМИ і разом ми з гідністю вийдемо з цього випробування!!!

Якщо Вам вистачило терпіння дочитати цей текст до кінця, то просимо - не коментуйте тут нічого. Давайте цього разу «без коментарів».

Фото без опису


« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь