Вітаємо вихованців ДЮСШ "Тризуб Плюс"!

Дата: 22.04.2019 18:10

19-21 квітня вихованці ДЮСШ "Тризуб Плюс" у складі збірної області брали участь у кваліфікаційному турнірі із софтболу серед команд вищої ліги чемпіонату України.

Результатом цих змагань стало зарахування трьох дівчат до складу збірної України серед кадеток, які у складі збірної братимуть участь у турнірі в м. Празі з 25 по 28 квітня і потім зіграють на чемпіонаті Європи в Хорватії, який триватиме з 29 липня по 4 серпня цього року.

Вітаємо Пержолу Олену, Козак Софію, Іванішкіну Анастасію та тренерів Пукало С. та Харук Л. з цим успіхом нашої школи ДЮСШ "Тризуб Плюс"!