РЕЗУЛЬТАТИ проведення конкурсу 08.01.2019р.

Дата: 10.01.2019 12:19

За результатами проведення конкурсу 08 січня 2019 року з виконання робіт щодо виготовлення експертної грошової оцінки нежитлового приміщення площею 6,2 кв.м, що знаходиться за адресою: будинок 70, вулиця Лесі Українки, село Пасіки-Зубрицькі, Пустомитівського району, Львівської області переможцем обрано ПП "Центр ринкових досліджень".

За результатами проведення конкурсу 08 січня 2019 року з виконання робіт щодо виготовлення експертної грошової оцінки нежитлового приміщення площею 70 кв.м, що знаходиться за адресою: будинок 5а, вулиця Львівська,  село Дмитровичі, Пустомитівського району, Львівської області переможцем обрано ПП "Центр ринкових досліджень".