Дезінфекція питної криничної води
Завтра, 3 червня, на виконання "Програми забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення Давидівської сільської ради на 2026-2030 роки" на теренах Миколаївського старостинського округу буде проводитися дезінфекція питної криничної води.
Прохання до населення сприяти проведенню заходу.




