Засідання виконавчого комітету

Дата: 22.01.2019 15:45

Сьогодні, напередодні сесії Давидівської сільської ради ОТГ відбулося засідання виконавчого комітету. Обговорювали питання про зарахування на квартирний облік, присвоєння поштових адрес, зміну адресного номера та інше.

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.